Hot-Dom
Утеплення

Утеплення

Утеплення будинку методом заповнення повітряного прошарку Заливним Пінопластом (Піноізол) – це найбільш ефективна та прогресивна технологія, що дозволяє вирішити майже усі проблеми теплоізоляції приміщень.

За допомогою технології заповнення повітряного прошарку Пінопластом Заливним (Піноізол) можуть бути виконані наступні завдання: утеплення стін і даху, утеплення перекриття, підлоги та горища, запобігання конденсації вологи та розвитку цвілі і т.п.

Окрім високих теплоізоляційних якостей, Пінопласт Заливний також є відмінним звукоізолятором (краще ніж мінеральна вата), що робить його ще більш привабливим при утепленні зовнішніх стін, горища та мансардного даху.

Наша технологія заповнення повітряного прошарку Заливним Пінопластом може бути застосована для утеплення будинків на етапі будівництва, так і жилих на етапі експлуатації, виробничих та складських приміщень, сільськогосподарських об’єктів і т.д.

Що таке Пінопласт Заливний або рідкий пінопласт (піноізол, екоізол, екопіна, піноізолен, карбаізол, міпора, юніпор, теплопор, пінопласт КФ і т.д.)?

Це назви одного і того ж матеріалу – карбамідного пористого пінопласту на основі карбамідополімерної смоли, відмінність полягає тільки в тому, що Пінопласт Заливний єдиний офіціально дозволений ДержБудом України утеплювач і зареєстрований в УКРМЕТТЕСТСТАНДАРТі як ТУ У В.2.7-45.3-1983221652.001-2001 (остання перевірка проведена 12.04.2021р.). Всі інші назви – не більш ніж маркетинговий хід для утеплювача з невідомими теплоізоляційними властивостями, терміном придатності та безпечності.

Матеріал білого кольору на основі теплоізоляційної карбамідополімерної смоли, що застосовується для звуко- та теплоізоляції у якості проміжного, не несущого шару огороджувальних будівельних конструкцій. Майже не існує обмежень для його використання у будівництві. Від фундаменту до даху, від теплоізоляції трубопроводів, складів, приватних та багатоповерхових будинків, котеджів до виробничих приміщень, промислових холодильників і т.д.

Пінопласт Заливний (піноізол, рідкий пінопласт) виготовляється у вигляді плит різного розміру, крихти або заливається у підготовлені порожнини будівельних конструкцій безпосередньо на будівельному майданчику.

Екологічно чистий матеріал (при умові використання спеціальної теплоізоляційної карбамідної смоли).

Теплоізоляція стійка до впливу більшості агресивних середовищ, органічних розчинників, грибків та мікроорганізмів. Не має самостійного горіння, не утворює розплавів, відрізняється малим димоутворення, не виділяє токсичних речовин (що не можна сказати про пінополістирол). Термін служби утеплювача Пінопласту Заливного (піноізол), на основі теплоізоляційної смоли не менше 50 років (мінеральна вата – 10-15 років).      

Пінопласт Заливний паропроникний, тобто не сприяє накопиченню вологи в будівельних конструкціях (що не можна сказати про пінополістирол).

Легко ріжеться без нагрівання ножем, струною, дротом.

Плита утеплювача товщиною 50мм із жорстким зовнішнім облицюванням поглинає до 75% звукових коливань, по теплопровідності відповідає 70мм пінополістиролу або 90мм мінеральної вати.

Технічні умови Пінопласту заливного: ТУ У В.2.7-45.3-1983221652.001-2001 зареєстровані нами у 2001 році на правах інтелектуальної власності у Держстандарті України (УКРМЕТТЕСТСТАНДАРТІ). Матеріал дозволено (тільки за умови застосування теплоізоляційних смол) для використання, як утеплювач, у промисловому та цивільному (житловому) будівництві на території України як ненесущий середній шар огороджувальних будівельних конструкцій:

  • Головним сан-епідем управлінням МОЗ України
  • Головним управлінням державної пожежної охорони МВС України
  • Держбудом України

Технічні умови, за обов’язкової наявності Технологічного Регламенту (документа що містить щонайменше 30-35 аркушів тексту) на відповідні види робіт, тобто на виробництво листового пінопласту і заливного пінопласту безпосередньо на об’єкті, дозволяють проводити заливку утеплювача як на майданчику замовника, так і виробляти плити в умовах цеху.

Технічні умови придатні для сертифікації даного матеріалу.

ПараметрЗначення 
Теплопровідність0,032 – 0,04 Вт/м*К 
Робочий діапазон температур-50…+120о C 
Об’ємна щільність10…20 кг/м3 
Міцність на стискання, не менше0,03…0,05 кг/см2 
Середній коефіцієнт паропроникності0,292 мг/(м.год.Па) 
Термін експлуатаціїне обмежений 

 ТУ повинні супроводжуватись Технологічним Регламентом.